Flash

Animowane, interaktywne, dynamiczne.

Strona FlashInteraktywne i multimedialne strony

Flash jest technologią utworzoną przez firmę Macromedia (obecnie Adobe), która pozwala tworzyć interaktywne i multimedialne strony www, prezentacje multimedialne, gry, filmy szkoleniowe, galerie zdjęć i wiele innych form interaktywnego przekazu – możliwości ograniczone są jedynie naszą wyobraźnią.
Strony www zaprojektowane w technologii Flash są idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy zrobić na odwiedzających piorunujące wrażenie, wypromować markę lub produkt w efektywny sposób.

Wady i zalety animowanych stron

Niestety strony internetowe wykonane w technologii Flash, są nieprzyjazne dla wyszukiwarek internetowych w tak dużym stopniu jak inne, nie animowane odpowiedniki stron www. Jest to spowodowane faktem, iż roboty wyszukiwarek internetowych nie są w stanie „przeczytać” treści zawartej na stronie www, ponieważ zawartość widoczna na stronie przez człowieka-użytkownika jest dla robota nie wartościowa – a podstawą indeksowania strony internetowej jest właśnie treść.

Strona FlashAby wykorzystać multimedialne możliwości Flash-a projektanci stron internetowych łączą na stronie elementy Flash z elementami tekstu, co pozwala uzyskać ciekawy efekt, bez utraty wartości strony www dla wyszukiwarek internetowych.
Na stronach internetowych umieszcza się najczęściej elementy wzbogacające stronę www o efektowne, animowane elementy takie jak logotypy, nagłówki i banery stron www oraz wszelkiego rodzaju boksy informacyjne i efektowne linki animowane poprzez najechanie kursorem myszy.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z projektami stron www z elementami technologii Flash. Jeżeli mają Państwo pytania lub chcieliby otrzymać ofertę zaprojektowania strony www lub pozycjonowania strony internetowej, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, na pewno odpowiemy na wszelkie pytania.