Strony www Elbląg - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Elbląga
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Elbląg

Handel elektroniczny odgrywa coraz większą rolę w gospodarce światowej. Dlatego też obecność w Internecie ma obecnie tak duże znaczenie dla rozwoju danego przedsiębiorstwa. Wydatki poniesione na stworzenie i wypromowanie strony internetowej firmy, są inwestycją, która w bardzo krótkim czasie się zwraca. Witryna internetowa pozwala na dotarcie ze swoją ofertą do klientów z całej Polski. Sieć daje ogromne możliwości, z których mogą korzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale także małe i średnie firmy. To właśnie z myślą o nich, stworzyliśmy specjalną pozycję w naszej ofercie – strony powstałe w oparciu o system WordPress. Za zaledwie 900 zł. możesz stać się widoczny w sieci i zyskać dostęp do ogromnej liczby nowych, potencjalnych klientów. Nie zmarnuj tej szansy.

Technologia WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów do zarządzania zawartością stron internetowych. Aplikacja ta została napisana w języku PHP i wykorzystuje bazy danych MySQL. Programiści ciągle pracują nad aktualizacjami i udoskonaleniami dla WordPress. Dbają oni, aby system był jak najbardziej klarowny i przyjazny dla przeciętnego użytkownika. Ze względu na prostą obsługę jest często wykorzystywany przez blogerów. Dodawanie nowych wiadomości, czy usuwanie wpisów na tego typu stronach jest bardzo intuicyjne. Nie trzeba posiadać wiedzy z zakresu programowania, aby bez problemu uporać się z codzienną obsługą serwisu.

Mimo swej prostoty, system ten daje niezwykle duże możliwości i dlatego świetnie sprawdza się również w przypadku tworzenia stron firmowych, czy też sklepów internetowych. W sieci można znaleźć tysiące różnego rodzaju rozszerzeń, które pozwolą na rozbudowę i dostosowanie funkcjonalności witryny do Twoich, indywidualnych potrzeb.

Aby skorzystać z naszej oferty, potrzebujemy od Ciebie jedynie kompletu informacji odnośnie branży, w której działasz oraz oferowanych przez Twoją firmę usług/produktów. Opisy poszczególnych kategorii Twojej oferty, umieścimy na oddzielnych podstronach, tak aby witryna była bardziej przyjazna dla wyszukiwarek. Jeżeli chcesz mieć na swojej stronie dział galeria, potrzebne nam będą również odpowiednie zdjęcia. Po dostarczeniu wszystkich niezbędnych materiałów, w ciągu 14 dni stworzymy dla Ciebie profesjonalnie wyglądającą witrynę internetową w oparciu o jedną z dostępnych skórek graficznych. Szablony dostosowujemy do potrzeb klienta. W cenę projektu strony, wliczone jest również:
– bezpłatny hosting i domena na okres 12 miesięcy (późniejsza cena to 100 zł. + VAT za hosting i 100 zł. + VAT za domenę),
– adres e-mail,
– dodanie adresu Twojej strony do wyszukiwarki i map Google,

Klientom, którzy skorzystali z naszej oferty, proponujemy również niezwykle atrakcyjne ceny na nasze usługi z zakresu pozycjonowania.

Profesjonalna strona w dobrej cenie, to nasza oferta. Pamiętaj, już czas, żebyś Ty także skorzystał z możliwości, jakie daje Internet.