Strony www Katowice - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Katowic
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Katowice

WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów na świecie, który pozwala na zarządzanie zawartością strony internetowej. Napisany został w popularnym języku PHP z wykorzystaniem baz danych MySQL. Wprowadzanie aktualizacji jest w tej technologii niezwykle proste, dlatego też często wykorzystywana jest do prowadzenia blogów. Łatwa obsługa i dostęp do wielu rozszerzeń spowodował, że zaczęła być również powszechnie stosowana w przypadku witryn www firm oraz osób indywidualnych. Nad rozbudową i udoskonalaniem systemu pracuje wielu programistów z całego świata. W Internecie znajduje się tysiące różnych wtyczek, których instalacja powoduje dodanie nowych funkcji. Dzięki nim każdy serwis można dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Możliwości są naprawdę nieprzebrane.

Obecność w Internecie staje się w dzisiejszych czasach koniecznością. Przeciętny potencjalny klient zaczyna często swoje poszukiwania od porównania ofert dostępnych w Internecie. Co jednak ważniejsze – również na tym często kończy. Brak strony internetowej to utrata możliwości pozyskania tych klientów. Jest to prawidłowość, która dotyczy zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Strona firmowa wcale nie musi być wielkim serwisem, wystarczy, że zawiera podstawowe dane kontaktowe i informacje produktów/usług znajdujących się w ofercie. Tak skonstruowana witryna jest świetnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Prosta, ale profesjonalnie wyglądająca strona www też może być kluczem do Twojego sukcesu.

Zajmujemy się tworzeniem witryn internetowych opartych na różnych systemach zarówno dla małych, jak i dużych firm m.in. z terenu Katowic i okolic. Strony internetowe na bazie WordPress to nasza propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw. Projektujemy je w oparciu o dostępne nam skórki. Szablony jednak dostosowujemy do indywidualnego klienta. W przeciągu 14 dni będziesz mógł się cieszyć korzyściami płynącymi z faktu posiadania własnej strony internetowej.

Potrzebujemy jedynie informacji odnośnie:

– Twojej działalności i miejsca, w którym ją prowadzisz,
– Twojej oferty (opisy poszczególnych produktów/usług umieszczamy w odrębnych zakładkach – jest to zabieg korzystny dla pozycjonowania Twojej strony),
– zdjęcia i obrazki, które ewentualnie chciałbyś, aby zostały zawarte.

Korzystając z naszej oferty, za 900 zł. oferujemy:
– hosting i domenę za darmo na okres 12 miesięcy (w kolejnym roku cena za hosting – 100 zł + VAT, zaś cena za domenę – 100 zł. + VAT),
– dodanie adresu Twojej strony internetowej do wyszukiwarki Google,
– dodanie adresu Twojej strony internetowej do map Google,
– adres poczty elektronicznej.

Naszym klientom oferujemy także usługi w zakresie pozycjonowania w promocyjnych cenach.

Ty też możesz mieć własną, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. Już najwyższy czas, abyś Ty zadomowił się w Internecie.