Strony www Kołobrzeg - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Kołobrzegu
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Kołobrzeg

WordPress jest to technologia, która pozwala na zarządzanie treścią witryny, stworzona z myślą o użytkownikach, którzy nie znają się na programowaniu, a chcieliby w łatwy sposób założyć i aktualizować swoją własną stronę internetową. Zamiast wprowadzania zmian w niezrozumiałym kodzie witryny, aby uaktualnić stronę wystarczy wejść do specjalnego panelu administracyjnego. Został on tak zaprojektowany, aby większość czynności edycyjnych można było wykonać intuicyjne. Wszystko odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej. Ze względu na swą prostotę jest to system wykorzystywany w przypadku tworzenia blogów.

WordPress daje olbrzymie możliwości w zakresie projektowania i rozbudowy strony internetowej. Nad rozwojem tego systemu, przez cały czas pracują programiści na całym świecie. Starają się oni tak go udoskonalić, aby był jak najbardziej przyjazny dla przeciętnego użytkownika sieci. W Internecie można znaleźć całe mnóstwo różnego rodzaju wtyczek i rozszerzeń. Wystarczy tylko poszukać.

Posiadanie strony internetowej przez przedsiębiorstwa odgrywa coraz większe znaczenie. Sieć daje praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów i to z różnych regionów. Z roku na rok, coraz większa grupa ludzi poszukuje informacji na temat interesujących ich produktów i usług w Internecie. Nawet jeżeli Twoja firma zalicza się do niewielkich, to zaprezentowanie w sieci swojej oferty otworzy przed Twoim przedsiębiorstwem nieznane dotąd możliwości. Właśnie z myślą o małych i średnich firmach stworzyliśmy naszą ofertę projektów stron internetowych na bazie systemu WordPress. Koszt stworzenia takiej strony to 599 zł. Biorąc pod uwagę otwierające się możliwości, jest to tania inwestycja, która w dodatku szybko się zwróci.

Dostarcz nam informacje odnośnie Twojego przedsiębiorstwa, oferty oraz branży w której działasz, a my w przeciągu 7 dni, stworzymy Twoją stronę firmową. Jeżeli chcesz, aby na Twojej witrynie znajdował się dział „Galeria”, to będą nam także potrzebne odpowiednie zdjęcia. Grafika naszych stron, wykonanych w technologii WordPress, oparta jest o jedną z tysiąca dostępnych skórek, czyli gotowych szablonów, które dostosowujemy do indywidualnych klientów. W ten sposób oszczędzasz na grafice, a strona nadal wygląda ładnie. Opisy poszczególnych produktów lub ich kategorii zostaną umieszczone w oddzielnych zakładkach. Ma to istotne znaczenie w przypadku późniejszego pozycjonowania strony.

Poza projektem samej witryny nasza propozycja obejmuje również dodatkowe usługi, które zostały wliczone w cenę. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty, to:

– przez 12 miesięcy będziesz miał dostęp do darmowej domeny i hostingu. (późniejsza cena, zarówno hostingu, jak i domeny, wynosi 100 zł + VAT),
– otrzymasz adres e-mail,
– dodamy adres Twojej strony internetowej do wyszukiwarki i map Google.

Ponadto, naszym klientom, oferujemy również różne promocje w zakresie naszych usług pozycjonowania.

Jeżeli chcesz mieć profesjonalnie wyglądającą, ale niedrogą stronę internetową, to zgłoś się do nas.