Strony www Opole - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Opola
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Opole

Strony internetowe oparte na systemie WordPress są naszą propozycją przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Powstałe w tej technologii witryny są proste, ale zapewniają możliwość przekazania klientom niezbędnych informacji na temat firmy i jej oferty. Nie zawsze potrzebny jest rozbudowany serwis, aby zaistnieć w Internecie. Korzystna oferta w ładnej oprawie często wystarczy, aby przyciągnąć klientów. Obecność w Internecie dla wielu branż staje się kluczowa, a w najbliższym czasie zjawisko to będzie się rozszerzać również na pozostałe dziedziny. Brak strony internetowej coraz częściej oznacza dla firmy utratę potencjalnych zysków.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych o różnym stopniu rozbudowania dla różnych klientów. Z doświadczenia, wiemy, ze nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują serwisów o skomplikowanej strukturze. Dlatego też stworzyliśmy specjalną ofertę stron z systemem WordPress. Ich struktura opiera się o jedną z gotowe skórki, które jednak dostosowujemy do konkretnego klienta. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na oszczędności w zakresie tworzenia grafiki dla strony. Całkowity koszt stworzenia witryny to tylko 599 zł. Dodatkowo w cenę są wliczone:

– domena i hosting (po upływie 12 miesięcy opłata za hosting będzie wynosić: 100 zł. + VAT, a opłata za domenę również – 100 zł. + VAT),
– adres e-mail,
– usługa dodania witryny do wyszukiwarki Google,
– usługa dodania do map Google.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, będziesz mógł również skorzystać z atrakcyjnych promocji na nasze usługi w zakresie pozycjonowania.

Wystarczy, że dostarczysz nam materiały zawierające informacje w zakresie prowadzonej przez Twoją firmę działalności oraz oferowanych produktów/usług. Ewentualnie, jeśli chcesz je zawrzeć na swojej stronie, możesz również dostarczyć nam zdjęcia. W przeciągu 7 dni, stworzymy dla Twojej firmy witrynę internetową. W oddzielnych zakładkach umieścimy: Twoje dane kontaktowe, informacje o branży i firmie, a także informacje odnośnie poszczególnych kategorii oferowanych przez Ciebie produktów. Tak rozplanowana strona ułatwia późniejsze jej pozycjonowanie.

WordPress jest jednym z najczęściej wykorzystywanych do obsługi blogów systemów zarządzania treścią. Został napisany w języku PHP i funkcjonuje w oparciu o bazy danych MySQL. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i umożliwia szybkie edytowanie znajdujących się już na witrynie wpisów, lub dodawanie nowych, bez ingerencji w kod samej strony. Wystarczy dostęp do panelu administracyjnego. Prostota nie jest jednak jedyną zaletą tego systemu. Możliwości jego rozbudowy o nowe funkcje jest całe mnóstwo. Programiści na całym świecie zajmują się opracowywaniem kolejnych rozszerzeń dla WordPress. Wynikiem ich pracy są dostępne w Internecie różnego rodzaju dodatki i wtyczki.