Strony www Rzeszów - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Rzeszów

Posiadanie przez przedsiębiorstwo strony internetowej to szansa na rozwój. Możliwe staje się zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców. Obecność w Internecie wcale nie musi oznaczać serwisu z dużą ilością podstron. Zwykła, ale ładnie wyglądająca strona internetowa, która zawiera najistotniejsze informacje odnośnie Twojej firmy, także świetnie może spełnić swoją rolę. Najważniejsze jest, żeby klient mógł zapoznać się z produktami/usługami przez Ciebie oferowanymi oraz informacjami kontaktowymi. Takie właśnie są tworzone przez nas, na bazie systemu WordPress, witryny internetowe. Nasza firma, która zajmuje się dostarczaniem usług w zakresie marketingu internetowego m.in. na terenie Rzeszowa i okolic. Propozycję naszą sporządziliśmy specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują niedrogiej strony, gdzie mogłyby zwięźle przedstawić swoją ofertę potencjalnym klientom.

Twoja witryna będzie gotowa w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że dostarczysz nam materiały odnośnie swojej działalności, branży oraz opisy znajdujących się w Twojej ofercie produktów/usług. Projekt strony zostanie wykonany w oparciu o specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb szablon (skórkę). Dzięki zastosowaniu gotowego rozwiązania możemy przyspieszyć termin realizacji, a Ty zaoszczędzisz na projekcie graficznym. Strona będzie składała się z kilku podstawowych podstron, jak: Firma, Kontakt, Oferta i ewentualnie Galeria (w takim wypadku będziemy potrzebowali również zdjęć). Opisy poszczególnych kategorii produktów/usług zostaną umieszczone w oddzielnych zakładkach, co ma duże znaczenie dla późniejszego pozycjonowania witryny.

WordPress jest systemem zarządzania treścią, który został napisany w języku PHP, a jego funkcjonowanie zostało oparte na bazach danych MySQL. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie obsługi witryny w zakresie znajdujących się na niej tekstów i warstwy graficznej. Z tego też względu często wykorzystywany jest przy tworzeniu blogów, gdzie użytkownicy często dokonują aktualizacji. Jednak na bazie tej technologii powstają również wszelkiego typu inne strony internetowe. W sieci można znaleźć całe mnóstwo rozszerzeń, których instalacja umożliwia rozbudowę witryny o dodatkowe funkcje.

Całkowity koszt stworzenia przez naszą firmę strony internetowej z systemem WordPress to 900 zł. W cenę, oprócz samej witryny, wliczone są także:

– hosting oraz domena (po upływie 1 roku, cena za hosting wynosi – 100 zł. + VAT, cena za domenę również będzie wynosić 100 zł. + VAT),
– adres poczty elektronicznej,
– dodamy Twoją witrynę do wyszukiwarki i map Google, czyli najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarki (korzysta z niej ponad 90% użytkowników),

Dla klientów, którzy skorzystają z naszych usług mamy również specjalną, atrakcyjną ofertę w zakresie pozycjonowania. Już czas, żebyś Ty też zaistniała w Internecie.