Strony www Szczecin - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Szczecina
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Szczecin

W odpowiedzi na oczekiwania małych i średnich przedsiębiorstw, stworzyliśmy specjalną ofertę stron internetowych budowanych w oparciu o technologię WordPress. Są to proste i niedrogie, ale profesjonalnie wyglądające witryny internetowe. Każda taka strona powstaje w oparciu o jeden z dostępnych szablonów graficznych (tzw. skórki). Zastosowanie gotowego rozwiązania pozwala nam na szybsze wdrożenie całego projektu, a Tobie zaoszczędzić na kosztach grafiki. Do każdego szablonu wprowadzimy niezbędne zmiany, tak aby charakterem pasował do Twojej firmy. Nasza firma działa m.in. w Szczecinie i okolicach.

Potencjalni klienci coraz częściej ograniczają swoje poszukiwania najkorzystniejszej oferty do Internetu. Tam, bez ruszania się z domu, mają możliwość szczegółowego zestawienia parametrów różnych propozycji. Dlatego też obecność w sieci jest istotna dla każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od jego wielkości i prowadzonej działalności. Nie musisz od razu inwestować w rozbudowany serwis. Strona internetowa, na której znajdują się jedynie najbardziej istotne informacje również może okazać się skuteczna. >

WordPress to oparty o bazy danych MySQL, a napisany w języku PHP, system zarządzania treścią. Został stworzony, aby ułatwić edytowanie i nadzorowanie nad zawartością witryn. Początkowo był przede wszystkim wykorzystywany przez blogerów, gdyż umożliwia szybkie wprowadzanie aktualizacji. Jednak łatwość obsługi oraz duże możliwości w zakresie rozbudowy funkcjonalności systemu, sprawiły, że jest także często stosowany do projektowania stron internetowych przedsiębiorstw.

Oferowane przez nas witryny WordPress składają się z kilku zakładek, które będą zawierać najczęściej poszukiwane przez użytkowników informacje. Z tego też względu, do stworzenia skutecznej strony internetowej, potrzebujemy od Ciebie materiałów odnośnie:

– firmy (charakterystyka, branża, dane kontaktowe);

– oferowanych produktów/usług (lista, charakterystyka poszczególnych pozycji oraz zdjęcia, jeśli mają się znaleźć na stronie).

Każdy element oferty zostanie zaprezentowany w odrębnej zakładce. Jest to zabieg, który później ułatwi pozycjonowanie witryny w wynikach wyszukiwania. Twoja strona internetowa będzie gotowa w przeciągu 14 dni.
Całkowity koszt stworzenia witryny opartej o technologię WordPress wynosi 900 zł. Jest to tania inwestycja w porównaniu z możliwościami, jakie otworzy przed Twoją firmą obecność w Internecie. Cena obejmuje nie tylko wykonanie samej strony internetowej. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymasz również:
– unikalny adres e-mail;
– na okres 12 miesięcy, bezpłatną domenę oraz hosting (po upływie tego czasu opłata za hosting – 100 zł + VAT, za domenę – 100 zł +VAT);
– dodanie adresu witryny do Google oraz map Google;
– możliwość skorzystania z promocyjnych cen na usługi w zakresie pozycjonowania.

Twoja firma też może zaistnieć w Internecie. Już czas, żebyś miał profesjonalną stronę w dobrej cenie i korzystał z możliwości, jakie daje Internet.