Strony www Warszawa - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Warszawy
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Warszawa

WordPress świetnie już sprawdził się jako poręczny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią dla blogów internetowych. Jednakże ilość dostępnych rozszerzeń i różnego rodzaju dodatków sprawia, że doskonale nadaje się on również do prowadzenia stron internetowych – zarówno prywatnych, jak i firmowych. Jego prostota sprawia, że każdy, bez problemu, może uaktualnić treść i zdjęcia na własnej witrynie internetowej. System ten powstał w oparciu o język PHP i wykorzystuje bazy danych MySQL.

WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów tego typu na świecie. Bez przerwy jest udoskonalany i uaktualniany przez programistów na całym świecie. Bez problemu można również znaleźć w Internecie tysiące różnych wtyczek, których instalacja pozwala na dodanie nowych, ciekawych funkcji. Dzięki temu, strony stworzone w oparciu o tą technologię, mogą być z łatwością dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Wiele małych i średnich przedsiębiorstw uważa, że obecność w Internecie nie jest im potrzebna lub jest zbyt droga. Jednak w dzisiejszym świecie coraz większa liczba Polaków poszukuje informacji o produktach i usługach właśnie w Internecie. W dzisiejszych czasach obecność w sieci okazuje się kluczem do sukcesu nie tylko dla wielkich przedsiębiorstw, ale również dla małych i średnich firm. Pozwala na dotarcie do klientów z całego regionu lub nawet Polski. Twoja oferta staje się dostępna praktycznie dla każdego użytkownika Internetu. Twoja witryna niekoniecznie musi mieć dużą ilość podstron, żeby przyciągnąć użytkowników. Niezbyt rozbudowana, ale ładnie wyglądająca strona internetowa również może zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Nasza firma, w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Warszawy i okolic, proponuje tworzenie prostych stron internetowych na bazie technologii WordPress. Ich szata graficzna oparta jest na jednej z dostępnych skórek, którą dostosowujemy do potrzeb klienta. Wszystko, czego potrzebujemy to:

– informacji dotyczących Twojej branży oraz miejsca, w którym prowadzisz swoją działalność,
– informacji dotyczących poszczególnych kategorii Twojej oferty (na gotowej witrynie, z myślą o pozycjonowaniu, każdy element będzie miał swoją własną podstronę),
– opcjonalnie również zdjęć produktów, firmy itp., które chcesz umieścić na swojej stronie.

Czas realizacji projektu to 14 dni. W przeciągu tygodnia przedstawimy Ci projekt Twojej własnej strony internetowej. Za niewielką cenę 900 zł. Dostaniesz od nas nie tylko profesjonalnie wyglądającą witrynę, która będzie Twoją przepustką do zaistnienia w Internecie, ale również:

– adres e-mail,
– darmowy hosting i domenę na okres 1 roku (w kolejnym roku opłata wynosi 100 zł. + VAT za każdą z tych usług),
– dodanie Twojej strony internetowej do wyszukiwarki oraz map Google.

Dodatkowo, wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z promocyjnych cen, jakie oferujemy na nasze usługi w zakresie pozycjonowania.

Pamiętaj, Ty też możesz mieć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową w dobrej cenie!