Strony www Włocławek - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Włocławka
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Włocławek

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych o różnym profilu i stopniu rozbudowania. Działamy m.in. we Włocławku. Jedną z pozycji w naszej ofercie są witryny internetowe zbudowane w oparciu o system WordPress. Są to proste, ale profesjonalnie wyglądające strony, które zawierają podstawowe dane o firmie, jak: informacje kontaktowe oraz opisy oferowanych produktów/usług. Dane na temat poszczególnych kategorii oferty będą umieszczone w oddzielnych zakładkach. Dzięki temu witryna jest bardziej przyjazna dla wyszukiwarek internetowych i umożliwia łatwiejsze pozycjonowanie. Szata graficzna tego typu stron powstaje w oparciu o jedną z dostępnych skórek (gotowych szablonów), którą dostosowujemy do indywidualnego klienta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla których najistotniejsze jest przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom. Po dostarczeniu niezbędnych materiałów, strona będzie gotowa w ciągu 7 dni. Od Ciebie potrzebujemy tylko informacji odnośnie branży oraz opisów oferowanych produktów i usług. Jeżeli chcesz mieć zakładkę „Galeria” na swojej witrynie, to niezbędne będą także zdjęcia, które będziesz chciał w niej zamieścić.

Technologia WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Został napisany w języku PHP i wykorzystuje bazy danych MySQL. Ze względu na swą prostotę, niezwykle często wykorzystywany jest przy zakładaniu blogów. Umożliwia szybką i sprawną aktualizację zawartości strony poprzez łatwy w obsłudze panel administracyjny. Dużą zaletą jest także fakt, że programiści na całym świecie ciągle pracują nad rozwijaniem i doskonaleniem systemu. W sieci bez problemu można znaleźć poradniki, aktualizacje i różnego typu rozszerzenia. Dzięki temu WordPress jest także wykorzystywany do tworzenia prostych oraz rozbudowanych stron internetowych dla przedsiębiorstw. Witryny wielu znanych firm korzystają z tego rozwiązania.

W dzisiejszych czasach, obecność w Internecie staje się koniecznością. Sprawdzanie i porównywanie ofert na ekranie monitora jest dużo wygodniejsze niż chodzenie od sklepu do sklepu, dlatego też ludzie coraz częściej ograniczają się tylko do tej opcji. Nie musisz jednak posiadać rozbudowanego serwisu, aby zaistnieć w sieci. Często wystarczy prosta, ale ładna witryna z dobrą ofertą, aby przyciągnąć klientów. Właśnie taka jest strona internetowa powstała w oparciu o system WordPress. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, to za 599 zł., oprócz własnej witryny, otrzymasz od nas również:

– adres poczty elektronicznej,
– przez 12 miesięcy, darmowy hosting i domenę (po upływie tego okresu, ceny wynoszą odpowiednio: domena – 100 zł. + VAT, hosting – 100 zł. + VAT),
– dołączenie Twojej witryny do Google i map Google,

– jeśli zmówisz u nas stronę internetową, możesz także skorzystać ze specjalnych, promocyjnych warunków na nasze usługi w zakresie pozycjonowania.