Strony www Wrocław - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Wrocławia
Strony www i reklama internetowa

Tworzenie stron internetowych Wrocław

W poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert, coraz większa liczba Polaków korzysta z Internetu. Często ich poszukiwania ograniczają się tylko do sieci. Niejednokrotnie brak obecności w Internecie powoduje, że dla swojego potencjalnego klienta po prostu nie istniejesz. Twoja atrakcyjna oferta może nie wystarczyć, gdy potencjalny klient nie będzie miał nawet okazji się z nią zapoznać. Własna strona internetowa pozwoli Twojej firmie na rozszerzenie działalności, a tym samym zwiększenie zysków.

Zapewne wiele małych i średnich firm zastanawia się, czy w ogóle stać je na posiadanie własnej witryny internetowej. Należy pamiętać, że strona wcale nie musi być bardzo rozbudowana, aby przyciągnąć użytkowników. W przypadku małych i średnich przedsiębiorstw prosta i ładnie wyglądająca strona to właśnie to, czego im potrzeba, aby odnieść sukces. U nas, koszt stworzenia strony, która odpowiada tej charakterystyce to 900zł. Za tą cenę, w przeciągu 14 dni, wykonamy dla Ciebie witrynę internetową w oparciu o technologię WordPress.

Czym jest WordPress? Z fachowego punktu widzenia jest to system zarządzania treścią, który powstał w języku PHP i wykorzystuje bazy danych MySQL. Natomiast nieco prościej, jest to nieskomplikowany sposób na obsługę i zarządzanie zawartością Twojej strony internetowej. Jest wykorzystywany przy tworzeniu blogów, jak również stron prywatnych i firmowych.
WordPress należy do najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych systemów zarządzania treścią. Programiści z całego świata ciągle pracują nad jego doskonaleniem i aktualizacją zastosowanych rozwiązań. Istnieją tysiące rozszerzeń, których instalacja pozwala na rozbudowę witryny o nowe funkcje. Stronę można więc skonstruować według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Możliwości w tym zakresie są naprawdę ogromne.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych na terenie Wrocławia. Nasza firma projektuje zarówno duże portale, jak i proste strony firmowe. Możesz więc być pewien, najwyższej jakości usług. Wykonana przez nas, w systemie WordPress, prosta, ale profesjonalnie wyglądająca witryna internetowa pozwoli Ci zaistnieć w Internecie. Projekty graficzne opracowujemy w oparciu o skórki (szablony), które dostosowujemy do indywidualnego klienta.

W cenie 900 zł, razem z gotowym projektem strony internetowej, otrzymasz również:

– domenę oraz hosting na okres 12 miesięcy (po upływie tego okresu każda z tych usług to jedynie 100 zł. + VAT),
– dodamy Twoją witrynę do wyszukiwarki Google,
– dodamy Twoją witrynę do map Google,
– e-mail.

Wszystkim, którzy skorzystają z naszej oferty proponujemy również promocyjne ceny w dziedzinie pozycjonowania. Już w fazie projektu, informacje o poszczególnych kategoriach produktów umieszczamy w oddzielnych podstronach z myślą o pozycjonowaniu.

Dostarcz nam informacje odnośnie Twojej branży, miejsca Twojej działalności oraz oferowanych przez Ciebie produktów/usług, a my stworzymy dla Ciebie witrynę internetową w dobrej cenie. Już najwyższy czas, żebyś Ty też miał swoją stronę w Internecie!