Tworzenie stron internetowych Kartuzy

Nowoczesne strony internetowe: trzy funkcje do sukcesu

Gdyby sukces można było rozłożyć na czynniki pierwsze, to w przypadku stron internetowych bardzo wyraźnie zaznaczone byłyby trzy cechy, które wyróżniają najlepsze serwisy www. Zbudowane przez profesjonalistów strony www są aktywne przez lata i tylko od czasu do czasu wymagają drobnych aktualizacji lub usprawnień, kiedy pojawi się nowa technologia internetowa, która pozwala lepiej zaprezentować ofertę klientom. Cały czas jednak trzy filary doskonałości pozostają niezmienione.

Kliencie, pomyśl o swoich odbiorcach!

Kiedy w trójmiejskim biurze spotykamy się z naszymi klientami z Kartuz, zawsze powtarzamy im, że strona powinna być stworzona tak, żeby to jej użytkownicy czuli przyjemność z jej przeglądania. I nawet kiedy wspominamy o trzech filarach doskonałości nowoczesnych stron internetowych, to zawsze zaznaczamy, że nawet w tym podstawowym zakresie nie istnieją rozwiązania uniwersalne. Zawsze trzeba szukać takiej drogi, która przy minimalnym wykorzystaniu zasobów pozwoli osiągnąć najlepszy efekt. Nawet więc wtedy, kiedy mówi się o podstawowych cechach, które są wspólne dla wszystkich naprawdę dobrych stron, to nie ma się na myśli konkretnych rozwiązań technicznych. Zwykle przecież każdy cel można zrealizować na kilka sposobów.

Strony, które skutecznie sprzedają

Nie wystarczy, żebyś dzięki stronie internetowej dotarł do nowych odbiorców. Musisz przekonać ich do kontaktu lub zakupów. I temu powinna być podporządkowana konstrukcja witryny. Jej podstrony, ich układ, grafika czy treść tekstowa muszą służyć zarabianiu. I tutaj istnieje całe mnóstwo koncepcji, spośród których nasi webmasterzy zawsze dobierają te, które będą najskuteczniejsze. Sklep, formularz zapytań ofertowych, wirtualne prezentacje, katalogi – to wszystko może się przydać, ale trzeba zdecydować się zwykle na jedną formę.

Strona internetowa, żeby coraz bardziej zwiększała zasięg, musi być promowana. Zawsze więc przygotowujemy takie serwisy, które same w sobie są już dobrze zoptymalizowane pod SEO oraz pod kątem reklamy internetowej. Dobrze skonstruowana struktura i treść sprawiają, że nawet bez podejmowania dodatkowych działań, już możesz wiele zyskać, a kiedy wdrożyć efektywniejsze kampanie marketingowe, już nic nie będzie mogło cię zatrzymać.

Prosta funkcjonalność

Każda strona internetowa istnieje po coś. Katalog prezentuje ofertę, sklep umożliwia zakupy, strona z formularzami kontaktowymi ma ułatwić nawiązanie porozumienia. Każdy z celów jest inny, a jego realizacja wymaga zastosowania zupełnie innych narzędzi. Zapewnienie użyteczności strony internetowej bez względu na typ urządzenia końcowego to spore wyzwanie, ale jesteśmy gotowi je podjąć. Codziennie realizujemy trudne zlecenia dla klientów z Kartuz, okolic Trójmiasta i nie tylko. Strony, które tworzymy, są zawsze w pełni funkcjonalne: wyglądają znakomicie, nie mają żadnych zbędnych elementów, za to wszystko, co będzie potrzebne użytkownikowi, jest zawsze najdalej o trzy kliknięcia myszką

Za tym, co dla użytkownika jest banalnie proste, stoją czasem tysiące linii kodu, o którym można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest prosty. To właśnie ten niewidoczny zwykle element odpowiada za płynną, bezawaryjną i skuteczną pracę prostych formularzy kontaktowych, potężnych sklepów lub bardzo bezpiecznych formatek oraz efektownych prezentacji. Zmiana tysięcy znaków w kilka prostych i użytecznych funkcji to trudne zadanie, które warto podjąć, żeby stworzyć nowoczesną, skuteczną stronę internetową. Żeby zapewnić pełną funkcjonalność każdemu serwisowi, zawsze starannie dobieramy CMS, wybieramy coś z galerii gotowych dodatków, które następnie konfigurujemy, a jeśli trzeba, to piszemy własne wtyczki, które pozwalają na bazie świetnego systemu zrobić coś indywidualnego i jeszcze skuteczniejszego.

Lokalnie i globalnie

Zawsze cieszymy się, kiedy mieszkańcy kartuz przychodzą do nas – mamy niedaleko swoje biuro i świetnie rozumiemy specyfikę lokalnego biznesu. Jesteśmy jednak również świadomi tego, że internet to większe możliwości. Tu już nie chodzi o podbicie lokalnego rynku. Często tworzymy strony wielojęzyczne, które pozwalają coraz bardziej dynamicznie rozwijać działalność i sprawiają, że firma staje się znana nie tylko lokalnie.

Przyłożyliśmy rękę do sukcesu wielu polskich firm. Stworzyliśmy dla nich proste lub bardzo skomplikowane strony z tłumaczeniami na kilka języków, pozwoliliśmy dzięki temu przeprowadzić skuteczną ekspansję, a jednocześnie zadbaliśmy o to, żeby bez względu na język, każdy czuł się na stronie tak samo dobrze i swobodnie. Działamy lokalnie, ale lubimy myśleć globalnie. We wszystkim dostrzegamy prawdziwy potencjał i chętnie pokazujemy, jak można go jeszcze lepiej wykorzystać. Jeśli chcesz wyjść poza dotychczasowe ramy, stworzyć serwis internetowy, który pokaże twoją firmę internautom z różnych krajów i przekona ich do zakupów u ciebie, to przyjdź do nas. Czekamy w naszym stacjonarnym biurze, ale możesz też do nas zadzwonić albo napisać, żeby przedstawić swoje oczekiwania.