Tworzenie stron internetowych Olsztyn

Założenie strony internetowej jest dziś banalnie proste i w zasadzie mógł(a)byś zrobić to samodzielnie, gdyby nie jeden problem: taka strona najczęściej nie będzie stanowiła dobrej bazy do przyszłego rozwoju, a to na pewno będzie przeszkadzało, kiedy firma wejdzie na wyższe obroty. Rozwiązania zatem są dwa: albo od razu trzeba zbudować stronę z pełną funkcjonalnością, albo przynajmniej trzeba zaprojektować serwis tak, żeby w późniejszym czasie można go było z łatwością rozbudować. To już jednak wykracza poza prosty schemat.

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną i responsywną stronę internetową z intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem zarządzania treścią opartym na CMS WordPress. Nasze strony uruchamiają się na każdym urządzeniu, są przystosowany do urządzeń mobilnych typu tablety, smartfony. Zapewniamy indywidualną grafikę z niepowtarzalnym wyglądem, gdzie poza estetyką strony zadbamy również o jej funkcjonalność i szybkość działania.

Przykładowe Realizacje

Nowoczesne strony www

Kiedy projektujemy strony www dla naszych klientów z Olsztyna i innych miejscowości w okolicach, zawsze pytamy, w jakim kierunku będą one później rozwijane. W zależności od odpowiedzi na to pytanie dobieramy inne technologie, rozwiązania dodatkowe, inne CMS-y, inny schemat budowy takiej witryny. Wszystko dlatego, że nowoczesne strony internetowe zawsze są wielofunkcyjne, ale pewne rozwiązania nadają się lepiej od innych do realizacji konkretnych zadań. Na podstawie wieloletniego doświadczenia potrafimy dobrać najlepszy punkt startu, a często też sugerujemy, żeby już od samego początku na stronie zacząć budować sklepy czy wirtualne prezentacje.

Takie podejście pozwala naszym klientom bez przeszkód rozwijać firmę. Nie trzeba już później martwić się o aspekt techniczny ani nie trzeba szukać pieniędzy na modernizację strony internetowej. Jest ona od razu gotowa do działania w pełnym zakresie, a wszystkie niezbędne zmiany można już z powodzeniem wprowadzać samodzielnie bez ryzyka awarii.

Strona, która sprzedaje skuteczniej

W świecie serwisów zdominowanych przez jeden tylko CMS i jedną technologię, uwielbiamy poszukiwać niekonwencjonalnych rozwiązań. I tak: wielu firmom z Olsztyna zaprojektowaliśmy serwisy produktowe w technologii flash i wirtualne prezentacje. Innym zbudowaliśmy klasyczne serwisy bazujące na zawartości tekstowej, łatwej do aktualizacji i niewymagającej wielkich zasobów po stronie serwera. Jeszcze innym natomiast zaproponowaliśmy rozbudowane sklepy bazujące już na nieco bardziej skomplikowanych silnikach, które jednak bez zadyszki wytrzymają skalowanie w górę, kiedy firma będzie się rozwijała.

Strony www które budujemy, mają skutecznie sprzedawać. Budujemy je od zera i zawsze dbamy o to, żeby ich skuteczność była maksymalna w zadanych warunkach. Nie wierzymy w rozwiązania uniwersalne i idealne, tylko zawsze analizujemy wszystkie możliwości i wybieramy najlepszą z nich. Dzięki temu nasze strony sprzedają skuteczniej: są ładniejsze, szybsze, wydajniejsze i prezentują ofertę w najlepszy możliwy sposób.

Projekt strony internetowej

W zdecydowanej większości budujemy responsywne strony internetowe, czyli takie, które będą dobrze wyglądały i działały na każdym urządzeniu. Zawsze też dbamy o podstawową optymalizację pod SEO. Nasi klienci nie muszą za to dodatkowo płacić, ponieważ uważamy, że strona, która nie jest zoptymalizowana, będzie bezużyteczna, ponieważ jej widoczność będzie praktycznie żadna. Od początku integrujemy wszystkie niezbędne narzędzia analityczne i techniczne, które pozwalają osiągać lepsze wyniki i wszechstronnie jest weryfikować również od strony technicznej. Stawiamy na rozwój, a to oznacza, że nie możemy poprzestać na doskonałym projekcie graficznym.

Ten jest ważny, ale dla administratorów stron często ważniejsza jest efektywność, a nie efektowność. Zadbamy o to, żeby od samego początku strona działała tak, jak należy: nie w ramach pilotażu, nie na próbę, ale od samego początku w pełni profesjonalnie. Tylko tak można osiągnąć sukces. Robiąc błędy już na początku, nie da się zbudować świetnie działającego serwisu.

Do dyspozycji

Nic nie jest ważniejsze od stabilności, bezpieczeństwa i stałego działania. Każdy z naszych klientów może liczyć na wsparcie techniczne już po uruchomieniu projektu. Jeśli będzie to potrzebne, zorganizujemy szkolenie z obsługi strony dla osób, które będą się niż zajmowały, zadbamy o bieżące aktualizacje, wgrywanie łatek bezpieczeństwa i bieżące modyfikacje zawartości na stronie.

Nawet najlepszy projekt będzie kiedyś wymagał poprawek lub dostosowania. Przygotujemy dla ciebie stronę, która będzie najlepszym rozwiązaniem spośród wszystkich, jakie są dostępne dzisiaj. Kiedy tylko coś się zmieni, już będziemy gotowi, żeby odpowiednio dopracować serwis. Mamy cały czas rękę na pulsie i kontrolujemy zmiany na rynku. Jeśli ty będziesz pilnować skuteczności i ją mierzyć, my będziemy w stanie zawsze dopracować stronę tak, jak sobie tego zażyczysz, kiedy uznasz, że coś trzeba zmienić. Właśnie tak muszą działać nowoczesne strony www: idealne dziś, dopracowane natychmiast, kiedy warunki się zmienią. Jeśli kupisz stronę z generatora, to być może dziś będzie ona dobra, ale jutro, za miesiąc albo za rok stanie się po prostu przestarzała, a wtedy okaże się, że to, co brałeś za oszczędności, to były tylko ukryte koszty. Po co się tak oszukiwać? Lepiej od razu wszystko zrobić tak, jak należy.