Tworzenie stron internetowych Wejherowo

Nowocześnie, znaczy skutecznie

Jesteś z Wejherowa i chcesz założyć nową stronę internetową? Nowoczesne strony internetowe, które skutecznie sprzedają, pomagają budować reputację i ekspercki wizerunek, muszą być budowane zgodnie z określonymi wymaganiami technicznymi. Można zmienić wiele w ich wyglądzie czy funkcjonalności, ale przestrzeganie pewnego podstawowego kanonu jest niezbędne. Mimo tego jednak wielu przedsiębiorców stara się szukać przede wszystkim jak najtańszych rozwiązań, zapominając o tym, że budowa strony www to jednorazowy wydatek, który pozwala zarabiać przez lata.

Dotrzyj do użytkownika

Kiedy budujemy strony dla naszych klientów, zawsze zwracamy im uwagę na to, jak ważna jest wieloplatformowość. Dziś przecież coraz więcej osób do przeglądania internetu wykorzystuje smartfony. Dlatego budujemy głównie responsywne strony internetowe – takie, które zupełnie automatycznie zaprezentują użytkownikowi najbardziej efektowny i efektywny szablon stworzony specjalnie dla konkretnego urządzenia. Mimo że ta technologia właściwie nie jest niczym nowym, to wciąż wiele osób bagatelizuje jej znaczenie. To dobrze – każdy, kto dziś zdecyduje się na responsywną stronę internetową, ma szanse lepiej zaprezentować się przed klientami i nie trzeba w tym celu wielkimi nakładami środków zwalczać konkurencji.

Tak naprawdę oczywiście docieranie do użytkownika zależy od wielu złożonych czynników, w tym wstępnej optymalizacji strony na potrzeby SEO. Odpowiednia struktura, uporządkowana budowa, właściwe opisy elementów i sama konstrukcja zawartości już mogą zapewniać drobną przewagę, która właściwie wykorzystana pozwoli wygrać później ze znacznie bogatszymi konkurentami. Warunek jest jeden: od samego początku trzeba stawiać na zoptymalizowane, profesjonalnie przygotowane strony internetowe.

Strony internetowe, które sprzedają

To hasło, z którym spotkasz się nie raz i nie dwa. Najczęściej jednak chodzi tylko o to, żeby strona zachęcała do zakupu dobrą grafiką czy ciekawym tekstem. My jednak rozumiemy to zdecydowanie szerzej i proponujemy naszym klientom rozbudowę funkcjonalności stron internetowych. Możemy zaimplementować cały moduł newslettera jako dodatkowy element opcjonalny formularza kontaktowego, możemy zbudować wirtualne prezentacje, galerie, wirtualne przymierzalnie czy zasugerować połączenie aplikacji webowych na stronie z oprogramowaniem, które pomaga zarządzać na przykład stanami magazynowymi.

To wszystko pozwala jeszcze lepiej zarządzać sprzedażą i sprawia, że dobrze zaprojektowana strona internetowa staje się niemal autonomicznym kanałem dystrybucji. Sam tekst i grafika to dziś za mało, żeby prowadzić efektywną sprzedaż – trzeba mieć kanał, który działa prawie zupełnie autonomicznie, którego nie trzeba co chwilę kontrolować. Potrafimy napisać takie strony internetowe, które budzą zainteresowanie i zachęcają do zakupów, a także automatyzują sporą część całego procesu zakupowego. I to są strony, które sprzedają naprawdę.

Więcej klientów od pierwszego dnia działalności

Strona internetowa, jeśli jest napisana naprawdę dobrze, może być właściwie w dowolnej chwili rozbudowana. Czasem wymaga to sporo pracy, kiedy indziej jest naprawdę proste, ale i tak warto zastanowić się, czy nie lepiej będzie już na samym początku zaimplementować w serwisie więcej ciekawych funkcji. Każda późniejsza rozbudowa oznacza dodatkowe wydatki, których nie trzeba ponosić, jeśli całość zostanie zaprojektowana i wykonana od razu.

Bardziej wszechstronna strona internetowa to również większe szanse na szybkie dotarcie do potencjalnych odbiorców. Zamiast uruchamiać kolejne moduły i funkcje wraz ze wzrostem znaczenia firmy, można od razu zadbać o prestiż, renomę i dochody, włączając od razu serwis w pełnym zakresie. Zawsze doradzamy, żeby już na początku mieć na stronie wszystkie docelowe elementy. To jedyny sposób, żeby firma rozwijała się w pełni dynamicznie i nie musiała powoli budować swojej grupy odbiorców. Wszystko, co tylko można zrobić od razu, warto włączyć już na etapie pierwszego szkicu. Później zdecydowanie ułatwi to też ewentualne modernizacje czy rozbudowę strony.

Nie tylko w sieci

Jest jeszcze jedna ważna rzecz: większość webmasterów ze względu na charakter zleceń bez problemu wykonuje zlecenia zdalne. Warto jednak poszukać wykonawcy lokalnie. Jeśli masz firmę w Wejherowie, poszukaj wykonawcy właśnie tam, może jeszcze w Trójmieście. Warto, ponieważ to daje więcej okazji do osobistego przedstawienia swoich pomysłów. To ważne, ponieważ nawet jeśli webmasterzy świetnie radzą sobie z pracą zdalną, to jednak często dopracowanie szczegółów lepiej wychodzi na spotkaniu, niż przez telefon lub w mailu. A lepszy kontakt już na etapie projektowania strony często przekłada się na skrócenie czasu potrzebnego na realizację zlecenia. Nie zawsze zatem warto ulegać fascynacji nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi – jeśli wygodniej jest spotkać się w biurze, to lepiej zrobić właśnie tak, niż spędzić pół godziny czy godzinę, tłumacząc webmasterowi przez telefon, jaki układ graficzny będzie najbardziej zgodny z wizją klienta.