Strony internetowe WordPress

Strony firmowe, produktowe lub eventowe, blogi czy portale internetowe – to tylko namiastka tego, co można stworzyć na bazie WordPress. Profesjonalnie wykonywane strony internetowe bazujące na tym popularnym CMS-ie to z jednej strony bardzo przyjemny i prosty, a z drugiej efektowny sposób na prezentację Twojej witryny – bez względu na jej rodzaj.

WordPress to przede wszystkim nowoczesny system zarządzania treścią, dlatego pozwala on stworzyć oryginalne, a zarazem bardzo funkcjonalne strony internetowe różnego typu i ukierunkowania, które można w pełni dopasować do możliwości finansowych. Ponieważ WordPress to jeden z najczęściej wykorzystywanych systemów, ma on wiele zalet i łatwo o jego dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb – dopuszczalne jest modyfikowanie jego kodu, dzięki czemu można tworzyć na nim małe strony One Page, jak również zaawansowane systemy i serwisy internetowe.

Zaletami stron opartych na WordPress jest to, że można je stale rozwijać, a regularne aktualizacje platformy, pozwalają nadążać za zmianami związanymi z rozwojem technologicznym, jak również tymi w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki pracy na bazie tego CMS-a możemy skutecznie działać w ramach SEO, bowiem Google i WordPress współdziałają wspólnie doskonale. Startując ze stroną internetową WordPress nie musisz mieć określonego celu – możesz witrynę rozwijać i rozbudowywać wedle potrzeb, a elastyczność i ogromne możliwości jakie daje system, sprawiają, że to strona dopasowuje się Ciebie a nie odwrotnie. Niewątpliwą zaletą WordPress są również niewielkie koszty jego wdrożenia – oczywiście w miarę rozwoju witryny mogą przydać się bardziej zaawansowane opcje w odpowiednio wyższej cenie, ale dla początkujących, jest to bardzo korzystny z perspektywy budżetu start.

Pozycjonowanie stron www na bazie WordPress to zadanie wyjątkowo łatwe, bowiem system nie zawodzi w zakresie pozycjonowania. Tworzone pod system wtyczki ułatwiają akcje przeprowadzane przez pozycjonowanie, a co za tym idzie wszystko działa sprawnie i na wielu płaszczyznach. Za pomocą WordPress – działania SEO stają się rzeczą łatwą i przyjemną.

Jeżeli posiadasz już stronę internetową na innym CMS-ie, przeniesienie jej na WordPress również nie stanowi żadnego problemu. Owszem wymaga to często stworzenia strony niemal od nowa, niemniej jej funkcjonalność, przejrzystość i rewelacyjny wygląd są tego warte. WordPress daje mnóstwo możliwości, dlatego opierając na nim własną witrynę, możesz mieć pewność, że będzie to najlepsza inwestycja w jej rozwój.

WordPress, czyli po co mi strona internetowa?

WordPress jest łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią, który został napisany w języku PHP przy wykorzystaniu baz danych MySQL. Idealnie nadaje się do prowadzenia blogów. Regularne wprowadzanie aktualizacji nie stanowi żadnego problemu. Natomiast dostęp do ogromnej ilości dodatkowych funkcji sprawia, że świetnie sprawdza się również w przypadku tworzenia stron prywatnych i firmowych. Witryny działające w oparciu o system WordPress są niezwykle funkcjonalne. Istnieje tysiące wtyczek, które pozwalają na rozbudowę oraz szybkie dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Potencjał w tym zakresie jest praktycznie nieograniczony. Mimo prostoty zastosowanych rozwiązań, każdy może mieć oryginalną stronę.
Wyobraź sobie przeciętnego Polaka, który poszukuje produktu z Twojej branży. Jak myślisz od czego zacznie? Otóż okazuje się, że większość wpisze najpierw nazwę artykułu w wyszukiwarce internetowej i będzie szukać informacji w sieci. Dlatego też posiadanie własnej strony www jest w dzisiejszych czasach tak istotne. Nie ma w tym wypadku znaczenia czy masz duże przedsiębiorstwo, które co roku obraca milionami, czy niewielką firmę nastawioną na konkretną grupę docelową. Obecność w sieci pomoże Ci zdobyć nowych klientów, a tym samym zwiększyć dochody. Zaczną korzystać z twojej oferty ludzie, którzy inaczej nie mieli by pojęcia o twoim istnieniu. Strona często jest wizytówką firmy. To ona ma zachęcić Klienta do skorzystania z oferty firmy. Dlatego ważne jest by została wykonana profesjonalnie, co niewątpliwie zapewniamy.
Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o różne technologie. Zaprojektowanie rozbudowanego serwisu nie jest dla nas żadnym problem. Jednakże każdy klient jest dla nas ważny. Strona oparta o system WordPress to nasza propozycja, która przede wszystkim przeznaczona jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to nieskomplikowane i tanie rozwiązanie. Dzięki niemu możesz zyskać ładną stronę w dobrej cenie. Za 900 zł otrzymasz prostą, ale profesjonalnie wyglądającą witrynę, która pozwoli zaistnieć Ci w Internecie. Strona zostanie zbudowana w oparciu o jedną z tysięcy dostępnych nam skórek (szablonów), którą dostosujemy specjalnie do twoich potrzeb. Już w przeciągu 14 dni będziesz się mógł cieszyć korzyściami posiadania własnej strony internetowej.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJEMY DO ZAPROJEKTOWANIA TWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ TO:

  • informacje na temat branży oraz miejsca Twojej działalności,
  • informacje odnośnie oferowanych przez Ciebie usług/produktów. Opis każdej pozycji Twojej oferty znajdzie się w oddzielnej zakładce, dzięki czemu pozycjonowanie Twojej strony www będzie łatwiejsze,
  • zdjęcia (opcjonalnie), które chciałbyś, aby znalazły się na Twojej witrynie.

Natomiast w zamian oferujemy (wszystko wliczone jest w cenę stworzenia strony):

  • hosting oraz domenę na rok (po upływie 12 miesięcy cena za hosting wynosi 100 zł +VAT, cena za domenę wynosi 100 zł. + VAT),
  • dodanie Twojej strony internetowej do wyszukiwarki Google,
  • dodanie Twojej strony internetowej do map Google,
  • adres e-mail,
  • promocyjne ceny na nasze usługi w zakresie pozycjonowania.

Lepszej oferty nie znajdziesz. Internet jest dzisiaj nie tylko kopalnią wiedzy, ale także największym na świecie katalogiem sprzedażowym. Już czas, żebyś Ty także w nim zaistniał!