Wtyczki marketingowe

Działając na bazie WordPress mamy szansę na bardzo zróżnicowany rozwój i zdecydowanie skuteczniejsze działanie w internecie. Dostępne dla sklepów WooCommerce wtyczki marketingowe, pozwalają nam zoptymalizować oraz wyraźnie ulepszyć działanie witryny, aby działania marketingowe dały najlepsze efekty.

Oto najciekawsze z możliwości:

  • Allegro WooCommerce – to zaawansowana wtyczka, dzięki której Twój sklep stanie się genialnym centrum zarządzania. Pozwala ona przenieść sprzedaż w jedno miejsce, automatyzuje wystawianie aukcji. Pomoże automatycznie tworzyć nowe produkty w sklepie oraz usprawnia wiele innych działań. Dzięki czemu sprzedaż systematycznie rośnie, a Ty możesz cieszyć się swoim sukcesem.
  • WooCommerce z Ceneo należy do wtyczek marketingowych, dzięki którym Twoje produkty mogą wygrać z konkurencją, bezpośrednio zwracając uwagę na Twoje ceny. Oferta dostępna w wyszukiwarce, jest znacznie bardziej widoczna. Trafia do szerszego grona potencjalnych klientów.
  • Ceneo Zaufane Opinie – WooCommerce pozwala zdobywać pozytywne opinie, a co za tym idzie pozwala klientom zwiększyć zaufanie do produktów czy usług jakie oferujesz.
  • Flexible Pricing – WooCommerce – wtyczka marketingowa, której zaletą jest największa elastyczność w tworzeniu promocji związanych z działalnością na bazie WooCommerce. Pozwala dopasować promocje do historii zamówień, wartości koszyka czy preferowanych kategorii produktów. Możesz dopasować ją indywidualnie.
  • Flexible Product Fields PRO – WooCommerce – to wtyczka, która szyje na miarę produkt dla Twojego klienta. Pozwala na personalizację produktów, które spełnią oczekiwania, a przy tym jest łatwa w konfiguracji.
  • FreshMail – Gravity Forms – tego rodzaju wtyczka to doskonała opcja dla witryn, którym zależy na efektywnym newsletterze. Połączenie sklepu WooCommerce z programem Gravity Forms daje wiele możliwości marketingowych.
  • FreshMail – WooCommerce – to wtyczka dzięki której możesz wzbogacić bazę mailową i dotrzesz poprzez newsletter do szerszego grona odbiorców.
  • Google Merchant Center XML – WooCommerce – za jej sprawą Twoim klienci znajdą produkty jakich szukają. Oferta Twojego sklepu w wyszukiwaniach Google to prosta droga do potencjalnych odbiorców.
  • Nokaut – WooCommerce – integracja WooCommerce z porównywarką cen Nokaut to opcja doskonała dla sklepów, które pragną trafić do szerszego grona odbiorców.
  • Opineo – WooCommerce jest wtyczką dającą dostęp do największego serwisu oceniającego sklepy internetowe i ich asortyment w naszym kraju. Obecność tutaj daje szerokie pole do popisu i realną szansę na trafienie do właściwego grona odbiorców.